Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
Забудовник GEOS

Geos – високий рівень довіри до девелопера

Маючи в своєму розпорядженні значний досвід в будівництві житлових комплексів, ми знаємо все про купівлю квартири від забудовника: як обрати сприятливий район, якою має бути транспортна доступність, як розробити ідеальне планування для покупців з різними потребами. Для зведення новобудов ми відбираємо найбільш перспективні, розвинені, безпечні і чисті райони міста. Це комфортне сучасне житло, придбати яке зручно і просто ще на стадії будівництва, коли ціни найбільш демократичні і є велика різноманітність планувань.

ЖК Melody Park – один з тих унікальних еко-проектів, які змінюють життя на краще. Нові умови життя в новому середовищі, віддаленому від мегаполісу – одне з останніх модних віянь в містобудуванні. Це заміське житло з міськими інтонаціями для тих, хто втомився від темпу столиці, і бажає суворо розділити роботу і дозвілля, повноцінно відпочиваючи в стінах затишного будинку. Команда Geos враховує головні цінності своїх клієнтів, проектуючи нові квартали і комплекси для щасливого життя без турбот в умовах підвищеного комфорту.

Ваш надійний партнер в придбанні нерухомості

Купити квартири від забудовника – оптимальне рішення для всіх, хто вперше має справу з їх вибором, ми забезпечуємо повний супровід на всіх етапах укладення угоди:

  • зручно – готові відповісти на питання в будь-який час і проконсультувати в підборі планування;
  • безпечно – надаємо інформацію про хід будівництва та документи, що підтверджують його законність;
  • легко – умови угоди прості і прозорі, потрібен мінімальний набір документів.

Мистецтво бути лідером

При розмаїтті і насиченості ринку нерухомості легко розгубитися у виборі. Обійти усі ризики, сумніви, додаткові фінансові витрати на шляху до власного житла дуже просто – в прямому партнерстві з будівельною компанією без залучення сторонніх осіб. Новобудови від забудовника – це привілей амбітних вимогливих власників з високими вимогами до якості, комфорту і перспективності нерухомості. З Geos ви можете бути спокійні і впевнені в правильності свого рішення.

Забудовник GEOS
Відділ продажів на будівництві

вул. Щаслива с. Проліски

+38 (044) 221 05 88

Центральний відділ продажу

Київ, вул. Гоголівська, 14

+38 (044) 583 55 55

ask@geos.ua

Відділ продажів на будівництві

вул. Щаслива с. Проліски

+38 (044) 221 05 88

Центральний відділ продажу

Київ, вул. Гоголівська, 14

+38 (044) 583 55 55

ask@geos.ua

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0